FOTO/ Deri në 10 fëmijë! Njihuni me të famshmit që e kanë shtëpinë plot…

12/07/2020 21:14

Ne i njohim ata për hitet e tyre të shkëlqyera në realizimin e filmave, por rezulton se ata janë gjithashtu nënat dhe baballarët e shumë fëmijëve.

Nga aktori i njohur Bruce Wills, i cili ka 5 vajza e deri tek Eddie Murphy i cili është baba i 10 fëmijëve. Ju njohim me 10 të famshmit që e kanë shtëpinë plot. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel