Momente të sikletshme/ Majmuni zbulon “më shumë se ç’duhet” nga gruaja… (VIDEO)

08/07/2020 22:01

Një grua e cila ishte duke vizituar një park natyror në Bali të Indonezisë, ka mbetur pa fjalë nga veprimi i një majmuni.

Jill Porter, 38 vjeçe, ishte ulur në një stol në ambientet e parkut dhe po shplodhej pas një shëtitje të gjatë. Në një moment një majmun i ulet në prehër dhe i zbulon padashur pjesën e gjoksit. Dhe pas këtij veprimi, tenton të “zhveshë” pantallonat e saj të shkurtra. Jill beson se majmuni thjesht ishte i uritur dhe kërkonte nga ajo ushqim.

“Unë mendoj se ndoshta majmuni ishte i uritur dhe po kërkonte ushqim”, ka thënë 38-vjeçarja.

Videoja e momentit është bërë virale në rrjete sociale dhe ndaj saj kanë vërshuar një lumë komentesh.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel