Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook videon e projektit të parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë.

Rama shkruan se shumë shpejt parku do jetë në kantier ndërkohë që në video tregohet se si do të shndërrohet zona.

Ja postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES ?
dhe me projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë??që do të jetë së shpejti në kantier, ju uroj një ditë të mbarë?

Top Channel