FOTO/ Dashuria e baballarëve për vajzat, lot dhe emocione kur ato martohen…

07/07/2020 22:48

Fotografi që fiksojnë emocione të forta.

Lot dhe ndjesi emocionuese të baballarëve, teksa shoqërojnë të bijat drejt altarit.

Në galerinë e mëposhtme të fotove do të shihni disa nga momentet më domethënëse, shkëputur prej ceremonive të ndryshme martesore.

FOTO GALERI
1/25

Top Channel