E tepruan me alkoolin, shihni si përfunduan mbrëmë të rinjtë britanik (FOTO)

05/07/2020 11:52

Britania ju rikthye mbrëmë normalitetit të zhurmshëm dhe me festa të çmendura, Të rinjtë shijuan lirinë pas më shumë se 3 muajsh, duke thyer të gjitha masat anti-Covid.

Rrugët u mbushën plot dhe dukej qartësisht që ata nuk donin t’ia dinin për virusin. Përleshje, të vjella, gjysmë të zhveshur, arrestime. Kjo ishte pamja që ofroi dje një prej shteteve më të rëndëishme në Europë në këtë situatë të vështirë për mbarë botën.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel