Tronditës/ Vajza kishte dy javë që kishte vdekur, nëna priste që të ringjallej. Ishin ndjekës të sektit “Jehovaj”

02/07/2020 20:54

Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që është në Tiranë ditën e sotme ku nënë dhe bijë janë gjetur të vdekura në banesë, teksa vajza tjetër është në gjendje të rëndë.

Sipas burimeve bëhet me dije se ato ishin ndjekëse të sektit “Jehovaj” dhe vajza kishte dy javë që kishte vdekur, ndërsa nëna priste ringjalljen e saj.

Ja kush janë nënë dhe bijë që u vetëflijuan. Emrat

Tiranë, tragjike/ Nënë dhe bijë gjendjen të vdekura në banesë, dyshohet se janë vetëflijuar

 

Tragjedia në Tiranë/ Nëna me vajzën vetëflijohen, vajza tjetër në gjendje të rëndë. Reagon Policia

 

Top Channel