Foto epike/ Nga filmi në jetën reale, këta njerëz po “çmendin” rrjetin…

01/07/2020 08:04

Të gjithë jemi të afeksionuar nga filmat. Teksa shohim ndonjë serial apo film, priremi të zgjedhim personazhet që na pëlqejnë më shumë.

Mirëpo interesante tingëllon ideja që copëza të filmit t’i kthesh dhe në jetën reale, e kjo realizohet me anë të fuqisë që ka fotografia.

Përdoruesit në rrjete sociale kanë realizuar foto të ngjashme me episode të shkëputura nga filmat apo serialet më të njohura. Rezultati duhet pranuar që është tejet interesant. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel