Një edukatore në Lezhë ka rezultuar pozitive me Covid-19. Edukatorja punonte në kopshtin që ndodhet në lagjen “Skenderbeg”.

Top Channel mëson se stafi është vetizoluar dhe u janë marrë tamponët, ku pritet që të dalin rezultatet.

Bëhet e ditur se pozitiv gjithashtu ka rezultuar dhe bashkëshorti i saj.

Top Channel