FOTO/ Paradoks në SHBA nga COVID-19! Disa plazhe boshatisen, të tjerat “pushtohen” nga qytetarët

28/06/2020 14:46

Shtetet e Bashkuara kapërcyen 2.5 milion raste të koronavirusit, dhe vdekjet janë mbi 125.000.

Por ndonëse Florida po rikthen masat izoluese, duke dëshmuar kështu qartë seriozitetin e situatës, kjo nuk është reflektuar aspak në Virxhinia ku plazhet janë mbushur plot me njerëz.

FOTO GALERI
3/13

Top Channel