Pak më parë u ndjenë lëkundje tërmeti në Tiranë.

Magnituda e lëkundjes raportohet të jetë 3.4 dhe me thellësi 8 kilometra.

Ndërsa epiqendra e tërmetit është regjistruar në 9 km në veri të Shijakut.

 

Top Channel