Foto ilustruese

Mbrëmë rreth orës rreth orës 22:30, në lagjen nr.1, Durrës pas një konflikti të çastit janë dëmtuar me mjet prerës (thikë), shtetasit me iniciale A.B., 16 vjeç, F.D., 17 vjeç, dhe S.I., 16 vjeç.

Bëhet me dije se tre adoleshentët ndodhen në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Top Channel