Viktimat

Dy vëllezër në Gramës të Krujës u vranë mbrëmjen e djeshme. Viktima janë shtetasit Gramoz Bardhi 34 vjeç dhe Xhentil Bardhi 24 vjeç. Në informacione jozyrtare dyshohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur për hakmarrje.

Ndërkohë që policia ka identifikuar autorin e dyshuar të ngjarjes.

Ai është Roland Pula 32 vjeç nga Kruja. Ndërkohë që policia gjeti edhe makinën e autorit të dyshuar të vrasjes.

Makina u gjet te pompat e ujit në Gramëz te Krujës.

Top Channel sjell fotot e viktimave dhe autorit.

FOTO GALERI
1/5
Gramoz Bardhi

Top Channel