Skandalet e VIP-ave, veshjet që i kanë zbuluar gjithçka (FOTO)

01/06/2020 11:33

Incidentet e yjeve janë të shumta dhe sigurisht vëmendja e mediave të huaja, është e madhe në raste të tilla.

Është e vështirë që të mos pësosh ndonjë incident me këto veshje. Yjet e kanë gjithmonë e më të sikletshme që të dalin në publik me rroba të hapura ose tepër ekspozuese.

Kjo ka bërë që të shtohet numri i incidenteve sidomos në tapetin e kuq.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel