Njihuni me princeshën arabe që ka thyer të gjtha rregullat e sheikëve (FOTO)

01/06/2020 14:02

Deena Abdulaziz Al-Saud është princesha e Arabisë Saudite.

Ndryshe nga banorët e zakonshëm të vendit, ajo nuk vesh as hixhab e as burka. Princesha zotëron një butik të rrobave ekskluzive. Ndoshta kjo është arsyeja pse ajo ka këtë imazh të guximshëm europian, flokë të shkurtër, veshje të shkurtra, dhe buzëqeshje në fytyrë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel