Me bikini dhe duke lëpirë një…, këngëtarja shqiptare super provokuese me pozat e fundit (FOTO)

01/06/2020 13:28

Ajo e ka kaluar karantinën në një super vilë të marrë me qira në periferi të Londrës, dhe duket se e ka shijuar në maksimum.

Është fjala për këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila herë pas here ka postuar në rrjetet sociale imazhe nga izolimi si pasojë e Covid-19.

Së fundmi, Rita është fotografuar me bikini teksa shijon në oborr rrezet e diellit.

29-vjeçarja duket në super formë, teksa edhe konsumon një akullore.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel