(FOTO) Nëna e Neymarit i jep një mundësi tjetër të dashurit 22-vjeçar, pasi e tradhtoi me …

01/06/2020 13:08

Kapitulli i ri në romancën e nënës së Neymar Jr, Nadine Gonçalves, me të riun Tiago Ramos.

Mësohet se nëna e “yllit” brazilian ka vendosur të rifillojë lidhjen me këtë 22-vjeçar, me të cilin ishte ndarë pasi mësoi se kishte pasur një marrëdhënie me kuzhinierin e sulmuesit.

Nadine Gonçalves ka zgjedhur që Tiago Ramosit t’i japë një mundësi të re dhe në Brazil nuk flitet për asgjë tjetër. Thashethemet e pajtimit kanë shpërthyer, pasi vetë protagonisti ka ndarë një imazh në rrjetet e tij sociale nga një vend shumë afër vendbanimit të nënës së Neymarit.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel