Incidentet “hot”/ Modelet që u rrëzuan në skenë dhe treguan gjithçka (FOTOT)

31/05/2020 15:31

Disa tronditen e disa e kalojnë me sportivitet, por ashtu siç jemi mësuar t’i shohim, modelet ndodh shpesh që të përfshihen në incidente teksa ecin në pasarela.

Takat e larta, apo ecja sa me e duhur në tapetin e sfilatës bën që shpesh herë modelet të rrëzohen. Prej tyre ka edhe emra që në botën e modelingut shihen si yje, si Naomi Campbell e Bella Hadid.

Më poshtë ju ftojmë të ndiqni galerinë teksa disa modele janë në momentet më të vështira të tyre.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel