Foto/ Eva Padlock, vajza e çadrave të Moto Gp që po i vë flakën Instagramit!

31/05/2020 16:01

Quhet Eva Padlock dhe është një nga vajzat që u mbante çadrën pilotëve të Moto Grand Prix përpara fillimit të garave të këtij kampionati botëror.

Aktualisht Eva po “shpërthen” në Instagram teksa poston shpesh foto dhe selfie të nxehta të cilat tregojnë format e saj superseksi.

FOTO GALERI
2/19

Top Channel