Hoteli ku ndodhi vrasja

Mbrëmë u bë një atentat në autostradën Laç-Mamurras ku mbeti i vrarë 37 vjeçari, Bujar Lika si dhe u plagosën dy të tjerë.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spitalin e Traumës edhe i plagosuri, Paulin Gjergji 53-vjec.

I plagosuri tjetër është shtetasi Kreshnik Tusha, 21 vjeç.

Lexoni edhe: Ekzekutimi në Laç, vjen reagimi i policisë

Top Channel