Dështimet spektakolare, kur gratë harrojnë se… (FOTO)

29/05/2020 13:01

Të shkrepura fiks në momentin e duhur! Këto imazhe të sikletshme për yjet do të kujtohen gjatë si momente komike dhe jo fort të këndshme për ta.

Mirëpo, ata nuk janë shqetësuar shumë për këto incidente edhe pse kanë zbuluar gjithçka para të gjithëve.

Në fotogalerinë e mëposhtme do shihni disa nga situatat që gratë e famshme i kanë vënë në siklet.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel