Ilustrim

Një peshkatar rreth 65 vjeç është mbytur në liqenin e Shkodrës.

Shtetasi me inicialet S.S doli për peshkim dhe nuk kthye më.

Prandaj edhe familjarët kanë denoncuar rastin në polici.

Trupi i pajetë i peshkatarit u gjet gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Top Channel