Jeni kurioz të dini ç’ju pret këtë javë?

Hidhini një sy horoskopit…

FOTO GALERI
2/12
Demi. Do bëni gabime të vazhdueshme gjatë kësaj jave. Ju që keni një lidhje nuk do jeni në humorin e duhur dhe herë pas here mund të mbylleni në vetvete. Ky do jetë një gabim që mund ta largojë partnerin prej jush. Ju beqarët do jeni me shumë fat në dashuri dhe do filloni një lidhje e cila ka për të vazhduar gjatë. Në planin financiar gjendja nuk ka për të qenë shumë e mirë. Mos i lini për nesër zgjidhjen e problemeve sepse situata mund të ndërlikohet edhe më tepër. Për fat të mirë shëndeti do jetë i shkëlqyer. Do jeni në formë perfekte. Sipas Dritare.net, në punë do i bëni të gjitha përpjekjet e mundshme për të arritur atje ku e keni planifikuar.

Top Channel