Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

24/05/2020 13:05

Trejsi Sejdini është një ndër modelet më të komentuara në Shqipëri.

Por duket se Trejsi është lodhur nga e gjithë kjo, madje pak kohë më parë vendosi të largohet nga Shqipëria dhe po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është tepër aktive në rrjete sociale dhe nuk mungojnë fotot e videot e shumta në llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo, mesazhet e ndjekësve e kanë shqetësuar sërish Trejsin, pasi e pyesin nëse është bërë pjesë e një videoje të turpshme që po qarkullon në rrjet. Ish-missi sqaron në një postim në InstaStory se nuk është ajo në pamjet e përhapura dhe i kërkon fansave të mos bien pre e këtyre lajmeve.

FOTO GALERI
2/14

Top Channel