Koronavirusi/ Bregdeti i Vlorës monitorohet nga policia, qytetarët ‘thyejnë rregullat’

23/05/2020 14:34

Edhe këtë fundjavë bregdeti i Vlorës është i monitoruar nga policia për të mos lejuar qytetarët të bëjnë plazh dhe te lahen në det siç  tregojnë dhe pamjet që sjell nga Vlora korrespondneti ynë  Mikel Marsi.

Nga zona e Skelës deri në ujin e ftohte të Vlorës gjenden tre patrulla policie, ndërkohë zona e Radhimës deri në Orikum monitorohet gjithashtu nga posta e policisë se Orikumit.

Në rrugën Nacionale shikon makina të shumta që i drejtohen bregut të jugut.

Top Channel