Pasi shërbeu në luftën kundër Covid-19, mjekja kineze nis një tjetër ‘luftë’

22/05/2020 22:40

Pasi shërbeu në ‘luftën’ kundër Covid-19, tashmë mjekja ‘Bodybuilding’ nga Kina po fillon një tjetër betejë. Ajo tashmë ka plotësuar dëshirën e fansave të saj dhe po mendon për të hyrë në botën e UFC ose WWE.

Mjekja me emrin Yuan është bërë një sensacion në internet për aftësitë e saj të Bodybuilding. Ajo falë trupit që ka arritur të ndërtojë ka marrë më shumë se 400,000 ndjekës në Instagram.

Me nofkën ‘Chun-Li’ për ngjashmërinë e saj me personazhin ikonik Street Fighter, Yuan gjithmonë ka theksuar se bodybuilding dhe modelingu janë hobi i saj.

Për më tepër ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme të fotove të Chun Li.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel