Tensionohet sërish protesta e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, disa persona qëllojnë mbi njëri-tjetrin

18/05/2020 18:51

Është tensionuar sërish situata tek protesta e artistëve. Në momentin që po fliste Edmond Budina sërish janë shënuar tensione dhe shtyrje mes disa protestuesve.

Ndërkohë artistët që kishin fjalën në podium kanë bërë thirrje për qetësi. Kujtojmë se pak më parë në protestë pati edhe hedhje shashkash. Për këtë incident një person u nxjerr me forcë nga protesta,.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel