Një pallat 13-katësh ka marrë flakë në Bulevardin Zogu i Parë në Tiranë. Sipas informacioneve ka pasur një shpërthim të madh zjarri.

Banorët janë evakuuar, ndërsa në vendngjarje janë disa zjarrfikëse, ambulanca dhe policia.

Aktualisht nuk dihet ende nëse ka pa persona të lënduar, ndersa nuk bëhen ende të ditura as shkaqet e zjarrit.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel