Një aksident ka ndodhur në lagjen Vasil Shanto në Tiranë. Një makinë ka përfunduar mbi trotuar.

Nga aksidenti nuk raporohet për të lënduar por vetëm për dëme materiale. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

E çuditshme është fakti që aksidenti ndodhi në një momet kur rruga ishte totalisht e boshatisur për shkak të masave izoluese të marra për shkak të pandemisë Covid-19.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel