Vajza 18-vjeçare që denoncoi te atin ne policinë e Korçës pranoi se ai e kishte droguar në fillim.

Adoleshentja theksoi se shoqja e saj e ngushtë e ndihmoi për te shpëtuar nga i ati.

Ajo pranon dhunën ndaj saj dhe të ëmës por shprehet se nuk e kishte denoncuar për shkak te turpit.

Vajza rrëfeu se i ati nuk e kishte prekur fizikisht por gjatë gjithë natës ishte përpjekur ta bindte për te kryer marrëdhënie seksuale.

E ëma ne një rrëfim për Top Channel kërkoi qe për ish-bashkëshortin e saj Rudolf Merolli te merren masa nga drejtësia.

Top Channel