ITALI- 11 persona kanë rënë në prangat e policisë italiane ku mes tyre janë edhe 3 shqiptarë

Urdhër arrestet ndaj këtyre personave janë dhënë pasi u arrit të vërtetohej se merreshin me drogë. Në operacionin e koduar “Robbed Cheese” u angazhuan 50 forca policie, ndërsa janë kontrolluar shumë banesa dhe aktivitetet tregtare.

Top Channel ka siguruar edhe pamjet e operacionit në fjalë ku shihen pasuritë e sekuestruara gjatë operacionit.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel