Prej kohësh shërben kundër Covid-19, Manastirliu jep lajmin e mirë: Spitali ‘Shefqet Ndroqi’…

11/05/2020 19:30

Spitali “Shefqet Ndroqi” po planifikohet të kthehet në normalitet. Lajmin e ka bërë publik, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila ka publikuar edhe disa foto të mjekëve.

Ndër të tjera ministrja Manastirliu shkruan se sistemi shëndetësor po vijon me faza ri-hapjen graduale, me protokolle strikte sigurie.

Statusi i Manastirliut:

Edhe sistemi shëndetësor po vijon me faza ri-hapjen graduale, me protokolle strikte sigurie.

?‍⚕️ ??‍⚕️ Ndërhyrjet kirurgjikale të planifikuara do të rinisin të hënën e ardhshme, datë 18 Maj në spitalet rajonale dhe universitare ✅

? Spitali “Shefqet Ndroqi” po planifikohet të kthehet në normalitet ✅

#ShëndetësiaNëGatishmëri

FOTO GALERI
1/8

Top Channel