Një aksident masiv ka ndodhur disa minuta më parë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Në aksident janë përfshirë tre makina dhe një motor, ku njëra nga makinat ka përfunduar brenda një dyqani, aty pranë.

Ende nuk dihet se cilat janë shkaqet e aksidentit, por dëshmitarët në vendngjarje konfirmojnë se njëra nga makinat ishte duke udhëtuar me shpejtësi shumë të madhe.

Fatmirësisht nuk raportohen viktima por thjesht dëme materiale.

Lajm në përditësim…

FOTO GALERI
1/11

Top Channel