Foto ilustruese

BELSH- Një person është gjetur i mbytur në liqen. Policia bën të ditur se viktima është identifikuar si E.H., 25 vjeç,  banues në Belsh.

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë në qytetin e Belisht por ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel