Në Shkodër është shënuar viktima e dytë nga koronavirusi.

Burime nga DSHP bëjnë më dije se ai është i ati i pacientit zero nga Dobraçi dhe ka humbur jetën mëngjesin e sotëm, ndërsa prej tre muaj ishte në gjendje kome.

Ditën e sotme do të bëhet edhe funerali në orën 14:00.

Top Channel