Elbasan – Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, proçeduan në gjendje të lirë, për veprën penale “Kanosja”, shtetasin:

R.Ç., 36 vjeç, banues në Elbasan,  pasi sot rreth orës 10:00,  në ambientet e Urgjencës të Spitalit Elbasan,   ka ofenduar dhe kanosur me fjalë shtetasin E.M., me detyrë (Drejtori i Urgjencës).

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan,  për veprimet e mëtejshme.

Vijon…

Top Channel