Një 42 vjeçar ka rënë në pranga në Fier pasi në banesë, për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve dhe vëllait të tij.

Në njoftimin e policisë për mediat shkruhet:

Specialistët për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin E. S, 42 vjeç, banues në Fier. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë, për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve dhe vëllait të tij. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje”.

  Gjatë orëve të natës! Tentoi të vidhte një kioskë në Fier, arrestohet 19-vjeçari

Top Channel