Pak minuta më parë, përmes një postimi në Facebook, kryeministri i vendit, Edi Rama shpërndau një video të ndërhyrjes së efektivëve të Policisë së Shtetit, për të mundësuar zbatimin e masave shtrënguese të distancimit social.

? SOT EDHE MË MIRË SE DJE??

? VETËM KËSHTU MUND DHE DO T’IA DALIM ME SE S’BËN TË MOS KEMI QINDRA E QINDRA DHE MOSOZOT MIJËRA HUMBJE JETE?

? FORCA MOTRA E VËLLEZËR, DURIM?DURIM?DURIM?

#Respekt #Mirënjohje për Policinë e Shtetit”, shkruan Rama.

Top Channel