Mjekët në aksion, të pajisur me veshjet hermetike presin pacientët te Infektivi

23/03/2020 12:09

Pamjet që shihni vijnë nga Spitali Infektiv ku trajtohen pacientët me Covid-19.

Mjekët të cilët janë të pajisur me veshjet përkatëse presin pacientët, siç duket edhe në një nga fotot ku një pacient ka mbërritur me Urgjencë.

Kujtojmë se deri më Shqipëria numëron 4 viktima dhe numri i të infektuarve pritet të rritet.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel