Durrës/ Dolën për peshkim, shoqërohen nga policia kufitare babë e bir

22/03/2020 12:16

Babë e bir na Durrës kanë thyer masat e ndalimqarkullimit në det, shoqërohen nga policia kufitare.

Naim dhe Erjon Keçi, përkatësisht 67 dhe 35 vjeç, banor të lagjes 8 janë konstatuar dhe kapur duke lundruar në det me një pedalone.

Babë e bir kanë dalë për të peshkuar, po thyerja e masave të rrepta të vendosura për lëvizjen i ka përballur me autoritetin policor.

Top Channel