Rama publikon videon e tmerrshme nga vuajtjet e personave me Koronavirus/ Mos i lini fëmijët ta shikojnë

20/03/2020 20:17

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video me pamje të frikshme nga një spital në Bergamo, duke pasqyruar atë çka po ndodh për shkak të koronavirusit.

Rama shkruan:

HAPINI SYTË E VESHËT DHE SHIKOJENI E DËGJOJENI VETË, SE ÇFARË I GJEN ATA QË NUK DUAN TA MARRIN VESH NË KOHË QINDIN QË TË PUNON KY ARMIK QË PO LUFTOJMË!

DHE KU? NË BERGAMO! NJË NGA SPITALET MË TË FAMSHËM TË EUROPËS! ZOT NA RUAJ?

*Mos i lini fëmijët ta shohin këtë video

Top Channel