Presidenti i vendit, Ilir Meta, me anë të një postimi në rrjete sociale falenderon dhe shpreh mirënjojen e tij për efektivet e Forcave të Armatosura dhe Policinë e Shtetit, për punën e palodhshme që ata kanë kryer këto ditë të vështira për vendin tonë.

“Së bashku për të mbrojtur shëndetin e çdo qytetari”, shkruan Meta në postimin e tij, ku bashkangjitur ka postuar foto të forcave speciale, të postuara më herë nga ministrja Xhaçka.

Postimi i plotë:

Top Channel