Teksa bota gjendet në luftë kundrejt një armiku të padukshëm, të gjithë bien dakord unanimisht se heronjtë e vërtetë gjenden në radhët e bluzave të bardha.

Mjekë, infermierë dhe stafi mbështetës po përpiqen të mbajnë në jetë të infektuarit, teksa bëhet thirrje që kushdo të qëndrojë në shtëpi.

Presidenti i vendit, Ilir Meta nuk ka harruar të përshëndesë as mesditën e sotme, bluzat e bardha në detyrë.

Top Channel