Foto ilustruese

Gjatë orëve të vona të natës, në fshatin Zgafnor të Zall Herrit, në automjetin tip “Volkswagen” dyshohet të ketë shpërthyer një sasi lëndë plasëse.

Si pasojë e shpërthimit nuk ka dëme në njerëz, por vetëm disa dëme materiale.

Aktualisht po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

*Lajmi mbetet në përditësim

Top Channel