“Dua mamin tim”/ Momente dhimbjeje në Durrës, reagimi i vajzës kur mëson se i ati i ka vrarë nënën

26/02/2020 12:34

Paraditen e sotme, një 63-vjeçar i mori jetën gruas së tij, të ndjerës Hajdie Tosuni, 59 vjeçe.

Ngjarja që ka tronditur mbarë opinionin publik ndodhi në dyqanin ku autori Ruzhdi Tosuni tregton metrazhe, i cili goditi fatalisht me levë hekuri bashkëshorten.

Ndërkohë vajza e viktimës, sapo ka marrë lajmin ka shpërthyer në të qara dhe britma.

Top Channel