Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit të Lezhës.

Një automjet është përplasur me një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit dhe një tjetër person që po udhëtonte me të.

Të plagosurit ndodhen në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Lezhës. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

*Lajmi mbetet në përditësim

Top Channel