Asnjë i dyshuar me koronavirus/ Masa të shtuara në kufi, sidomos në Rinas dhe portet që lidhin vendin me Italinë

23/02/2020 13:09

Koronavirusi ka ardhur furishëm në Itali ku deri më tani janë shënuar 2 viktima dhe numri i të infektuarve është mbi 100 teksa ritmi i përhapjes duket shumë i lartë.

Në aeroportin e Rinasit janë shtuar masat mbrojtëse, teksa detaje të tjera na jep në një lidhje direkte Andi Bora.

Top Channel