Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Mashan të Gramshit.

Burime për Top Channel bëjnë me dijeni se një mjet tip Golf ka humbur drejtimin dhe ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka mbetur e plagosur drejtuesja e mjetit, shtetësja Klara H. 30 vjeçe.

Lajmi mbetet në përditësim

Top Channel