Një aksident është regjistruar në lagjen “28 Nëntori” të qytetit të Vlorës.

Një automjet tip “Opel”, i drejtuar nga një grua ka goditur një motor.

Si pasojë, drejtuesi i motorit ka marrë dëmtime të rënda në kokë dhe është shoqëruar drejt spitalit të Vlorës, ndërkohë drejtuesja e automjetit me iniciale A.B është shoqëruar në ambientet e policisë.

Top Channel