Sapo ka përfunduar takimi mes ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Teksa Soreca ka preferuar të mos japë asnjë prononcim për mediat, pritet nëse kryeopozitari do të ketë ose jo një dalje publike.

Top Channel