Kreu PD, Lulzim Basha vazhdon vizitat e tij me qytetarët.

Sot ai ishte në një servis makinash, ku takoi Nikun, ku siç thotë Basha e “ka ngritur biznesin e tij mes vështirësive dhe sakrificave”.

Statusi i plotë

Në servisin e makinave të Nikut, sipërmarrësit kurajoz që e ka ngritur biznesin e tij mes vështirësive dhe sakrificave. Biznesi i vogël që mbijeton sot mes vështirësive të mëdha është një nga prioritetet kryesore të programit ekonomik të PD në drejtim të vendit.

Top Channel